Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Treningi badmintona dzieci można rozpocząć bardzo wcześnie, a nasi najmłodsi adepci liczą zaledwie 4 lata. Początki zajęć to przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe z odpowiednio wybranymi elementami techniki badmintona. Taki adekwatny do wieku rodzaj aktywności przygotuje małego badmintonistę do późniejszych, bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Każde dziecko, niezależnie od wieku i umiejętności, znajdzie u nas odpowiednią grupę.
Jak wyglądają zajęcia? Treningi trwają 1 godzinę, a na 1 korcie mogą jednocześnie trenować maksymalnie 4 osoby. Treningi i zajęcia prowadzimy w Warszawie i takich jej rejonach jak Mokotów, Ursynów, Wilanów, Żoliborz, Kabaty, Śródmieście, Solec, Warszawa Centrum. Dodatkowo zapraszamy do miasta Piaseczna. Zachęcamy wszystkie dzieci na lekcje i naukę badmintona.

Wspólnie z naszymi szkoleniowcami chcemy w KS Badminton Warszawa w jak najlepszy sposób zadbać o zawodników klubu. By to zapewnić, mamy w swoim zespole najlepszych trenerów badmintona, przygotowania fizycznego oraz rehabilitacji.

Jako klub sportowy organizujemy treningi, turnieje oraz obozy szkoleniowe w kraju, a w planach mamy wyjazdy na obozy do Danii, Malezji oraz Chin.

Zawodnicy oraz trenerzy naszego klubu grają sprzętem najwyższej jakości – marki Li-Ning!

SPONSORZY

PARTNERZY

KS BADMINTON

Fundacja Aktywny Badminton
KRS: 0000954098
NIP: 9512535393

Adres:
Ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 5D/7,
02-972 Warszawa

© KS BADMINTON Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Agencja SEO