O Nas

KS Badminton Warszawa powstał w 2022 r. z inicjatywy Jana Rudzińskiego oraz Przemysława Wachy.

lekcje i treningi badmintona dla dzieci warszawa

Przemysław Wacha: Pomysł na stworzenie KS Badminton Warszawa, w którym dzieci będą mogły w profesjonalnych warunkach uczyć się gry w badmintona, narodził się już bardzo dawno temu, kiedy jeszcze byłem zawodnikiem. Zawsze bowiem marzyłem o takim miejscu i chciałem cała swoją wiedzę przekazać naszym najmłodszym adeptom, żeby w przyszłości mogli rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce, jak i na świecie.

 

KS Badminton Warszawa powstaje z inicjatywy mojej oraz Janka Rudzińskiego i razem chcemy to miejsce tworzyć. Oczywiście nie może zabraknąć w nim profesjonalnych trenerów oraz osób, które będą z nami ściśle współpracować, zapewniając naszym zawodnikom najwyższe standardy na korcie oraz poza nim.

 

Fundacja Aktywny Badminton ma na celu upowszechnianie naszej dyscypliny sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Fundacja nie pomija przy tym również osób niepełnosprawnych i udziela im wsparcia. Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób i zarazić je pasją do tak wspaniałej dyscypliny, jaką jest badminton.

 

Najważniejszym celem klubu KS Badminton Warszawa jest stworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania profesjonalnego badmintona, a w przyszłości zdobywanie przez naszych zawodników medali na arenach polskich oraz zagranicznych. Na pewno pomaga nam w tym fakt, że od naszych najmłodszych lat byliśmy zawodnikami, a obecnie pracujemy jako trenerzy.

Przemysław Wacha był zawodnikiem klasy światowej (dziewiąty singlista świata oraz medalista mistrzostw Europy), czterokrotnym olimpijczykiem (Ateny 2004, Pekin 2008, Londyn 2012, Rio 2016). Przemek był też głównym trenerem reprezentacji Polski elity w latach 2017-2019.
Jan Rudziński reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata oraz Europy. Nabył doświadczenie jako trener reprezentacji Polski juniorów, a od 2008 r. prowadzi akademię badmintona, która ma pod swoją pieczą amatorów tej dyscypliny sportu z niemal każdej grupy wiekowej.

Wspólnie z naszymi szkoleniowcami chcemy w KS Badminton Warszawa w jak najlepszy sposób zadbać o zawodników klubu. By to zapewnić, mamy w swoim zespole najlepszych trenerów badmintona, przygotowania fizycznego oraz rehabilitacji.

Jako klub sportowy organizujemy treningi, turnieje oraz obozy szkoleniowe w kraju, a w planach mamy wyjazdy na obozy do Danii, Malezji oraz Chin.

Zawodnicy oraz trenerzy naszego klubu grają sprzętem najwyższej jakości – marki Li Ning!


Badminton dla dzieci Warszawa – Nauka badmintona dla dzieci – Treningi badmintona dla dzieci Warszawa – Lekcje badmintona dla dzieci Warszawa

Treningi i zajęcia prowadzimy w mieście Warszawa i dzielnicach takich jak Mokotów, Ursynów, Wilanów, Żoliborz, Kabaty, Śródmieście, Solec, Warszawa Centrum. Dodatkowo zapraszamy do miasta Piaseczno. Zachęcamy wszystkie dzieci na lekcje i naukę badmintona.

SPONSORZY

PARTNERZY

KS BADMINTON

Fundacja Aktywny Badminton
KRS: 0000954098
NIP: 9512535393

Adres:
Ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 5D/7,
02-972 Warszawa

© KS BADMINTON Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2022 | Projekt & Realizacja Agencja SEO